Direct nabij het Gooimeer, in de breed opgezette en aantrekkelijke woonwijk ‘Het Vierde Kwadrant’ ligt deze uitgebouwde, lichte HOEKWONING met BERGING en riante tuin. Het woonoppervlakte bedraagt 112m². Er is een energielabel B wat gunstig is met het oog op energieverbruik en duurzaamheid.
De woning heeft een aantrekkelijke ligging in een klein hofje met uitzicht aan de voorzijde over het plantsoen. In de wijk bevinden zich diverse speeltuintjes, plantsoenen en groenstroken en ook het strand van het Gooimeer is op zeer korte loopafstand gelegen.
Er zijn een brede zijtuin en een riante achtertuin bij de woning. De achtertuin heeft een diepte van circa 17 meter. De achtertuin is via een pad van achterom en via de zijkant van het huis te bereiken.
De basisscholen, middelbare scholen, winkelcentrum ‘Oostermeent’, sportvoorzieningen (atletiek, honkbal, tennis) en het strand van het Gooimeer (400 mtr.) zijn op korte loop-/fietsafstand gelegen.
De snelwegen A1 en A27 zijn via de aangrenzende wijk ‘Blaricummermeent’ snel bereikbaar.
Kortom: een fijne woning in een rustige, groene en kindvriendelijke buurt welke uw bezichtiging zeker waard is!
De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond:
Entree, hal, toilet met fonteintje, trapopgang naar 1e verdieping, ruime tuingerichte woonkamer met extra lichtinval vanuit het zijraam, praktische bergkast en schuifpui naar de achtertuin, open keuken voorzien van apparatuur (keramische kookplaat, losse koel-/vriescombinatie, vaatwasmachine, combi magnetron/oven en afzuigkap).
1e Verdieping:
Ruime overloop, 3 in grootte variërende slaapkamers, grote badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en toilet, technische ruimte met opstelplaats voor wasmachine, droger, cv ketel en diverse bergruimte.
Kenmerken:
– Woonoppervlakte: 112m²
– Perceeloppervlakte: 248 m²
– Fijne woning met riante achtertuin
– Volledig geïsoleerd; energielabel B
– Fraaie ligging in klein hofje en met uitzicht over het plantsoen
– Direct bij het Gooimeer en in een kindvriendelijke en groene woonomgeving gelegen
– In de koopovereenkomst wordt de niet-zelfbewoningsclausule opgenomen.